Zpět do obchodu

Registrace

Pohankové polštářky

Klidná relaxace

Pohanka je skvělá a zdraví velmi prospěšná plodina jak v kuchyni, tak při regeneraci těla a duše. Pohanka krásně drží teplo a po nahřátí polštářku (30 sekund v mikrovlnné troubě) jej lze  přikládat na  oči nebo na jednotlivé částí těla,  zejména na šíji a páteř. Polštářek uvolňuje teplo po dobu přibližně 20 minut. Skvělá příležitost pro využití polštářku je po praktikování jógy při závěrečné relaxaci.

Polštářek

Polštářek je šitý z bavlněné látky, má dvojitý povlak a vrchní vrstvu lze  prát v pračce.

Pohanka

Pohanka je velmi cennou plodinou a obsahuje cenné živiny, jako jsou bílkoviny, vitamíny, minerály. Pro naše polštářky používáme semena pohanky, které drží teplo a jsou těžší než běžně používané slupky pohanky. Díky tomu se přizpůsobí povrchu kůže a tíha semen pohanky lépe uvolňuje teplo.

Blahodárný pocit

To je pocit, který máme, když relaxujeme s pohankovým polštářkem. Po nahřátí uvolňuje teplo a cítíte , jak se pozvolna rozlévá na kůži a poté prostupuje hlouběji. Dokáže ulevit unaveným a namoženým svalům, zmírnit otoky, bolesti. Polštářek však můžete využívat nejen při obtížích. Ve dnech, kdy potřebujete trochu klidu a úlevy skvěle doplní vaši relaxaci.Snímek3

Zpět do obchodu